Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Що принесе бізнесу 2013 рік: скасування виписок з Єдиного держреєстру

28 грудня 2012, 09:04
221
0
Реклама

Спростити організацію суб'єктами господарювання підприємницької діяльності і задоволення потреб органів держвлади в отриманні ними відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців через мережу Інтернет покликаний Закон України "Про внесення змін до деяких законів України відносно необхідності обов'язкового представлення витягань і виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців" від 02.10.2012 р. № 5410 - VI.

Документ, велика частина норм якого набуває чинності 1 січня 2013 року, скасовує представлення виписки або витягання з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців при оформленні ліцензій і дозволів шляхом внесення змін до відповідних законів України.

Так, відміняються вимоги відносно обов'язкового представлення суб'єктами господарювання органам державної влади і нотаріусам паперових виписок, витягань з ЕГР. Згадані органи самостійно отримуватимуть відомості з ЕГР через сайт органу з питань реалізації державної політики у сфері державної реєстрації або шляхом доступу до ЕГР в порядку, передбаченому Законом про держреєстрацію.

Також скасовується вимога відносно представлення юридичною особою Національному банку копії свідоцтва про державну реєстрацію для отримання банківської ліцензії.

Ви можете ознайомитися з аналітичними матеріалами і консультаціями по даній і іншим тематикам, безкоштовно встановивши на тест систему ЛІГА :ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини