Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Горячие темы
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
3
4
5
6
8
10
11
12
13
14
16
17
18
21
22
23
24
25
26
27
29

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Мы хотим стать лучше для вас
Оставьте отзыв о сайте

Унікальний комплект «ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ» від ЛІГА:ЗАКОН

01.09.2015 15:30
137
В избранное

Активний бізнес-сезон стартує восени. А разом із тим очікуємо на новий шквал законодавчих змін, в епіцентрі яких опиняться українські підприємства. Про деякі наміри влади відомо вже сьогодні: реформування Податкового кодексу, скасування трудових книжок, обов'язкове введення РРО та багато іншого. Як законотворчі ініціативи вплинуть на бізнес - залишається лише здогадуватись, адже розібратися вчасно та самотужки - завдання не із легких.

З 1 по 15 вересня, в розпал бізнес-сезону, ЛІГА:ЗАКОН підготувала рішення для всього підприємства - Комплект «ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ», до складу якого входять:

ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО - найповніша інформаційно-правова система - 1 робоче місце;

«ЮРИСТ&ЗАКОН» - аналітичне видання для юриста - 1 робоче місце;

«БУХГАЛТЕР&ЗАКОН» - аналітичне видання для бухгалтера - 1 робоче місце.

Унікальний комплект «ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ» відкриє вам нові можливості для повного аналізу ВСІХ правових змін і дозволить одержати систематизовану правову інформацію та її професійну аналітику.

Тільки до 15 вересня «ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ» за спецціною - 850 грн./міс. (замість 1540 грн.) при вартості підключення 96 грн.*

Якщо ви працюєте за міжнародними стандартами фінансової звітності, для вас розширений комплект «ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ+» за 970 грн./міс. з виданням «Вісник МСФО» в Україні.

Також до 15 вересня діє спецціна на підключення будь-якого комплекту - 96 грн.*, а також при купівлі комплектів у подарунок ви отримуєте планшетні версії видань.

Замовити комплект ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ

Будьте готовими до законодавчих новацій разом із продуктами ЛІГА:ЗАКОН!

0
137
В избранное

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Чат
0
0
0
0
0Авторизуйтесь, чтобы написать в чат.
Для вызова онлайн-помощника нажмите кнопку