Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Затверджений порядок компенсації половини ЕСВ передовим працедавцям

15 березня 2013, 17:31
275
0
Реклама

У виконання вимог Закону про зайнятість КМУ затверджений Порядок компенсації половини ЕСВ працедавцям, що створювали впродовж 12 календарних місяців нові робочі місця і щомісячно трудоустренным, що виплачувало, на них працівникам упродовж цього періоду зарплату в розмірі не менше трьох мінімальних зарплат (постанова від 13.03.2013 р. № 153).

Згідно із затвердженим Порядком для отримання компенсації працедавець впродовж 12 місяців з дня укладення відповідного трудового договору подає своєму пенсійному органу довідку встановленої форми про виконання ним належних умов компенсації.

Пенсійний орган в течію:

- 5 робочих днів з дня вступу довідки звертається в територіальний орган Держпраці за підтвердженням вказаної в ній інформації, на виконання чого останньому відводиться місяць;

- 10 днів після отримання інформації від органу Держпраці приймає рішення про виплату компенсації.

Компенсація виплачується щомісячно на підставі звіту про ЕСВ упродовж 12 календарних місяців після завершення аналогічного періоду з дня укладення відповідного трудового договору.

Право на компенсацію зберігається за працедавцем також у разі заміни працівника на такому новому робочому місці за умови дотримання загального розміру заробітної плати обох працівників (що звільнилося і прийнятого) в одному місяці.

Період, за який працедавцеві виплачується компенсація, зараховується як період, за який ЕСВ сплачений в повному об'ємі.

Планування об'єму коштів, необхідного для виплати компенсації, визначається ПФУ на підставі прогнозних показників кількості створених нових робочих місць і з урахуванням результатів аналізу звітності, представленої працедавцями, а також відповідних показників бюджету ПФУ за попередні періоди.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини