Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Змінилась вартість послуг, отриманих від нерезидента: як відкоригувати ПДВ

5.03.2018, 08:30
157
0

Як платнику ПДВ - отримувачу послуг від нерезидента, які постачаються на території України, відкоригувати податкові зобов'язання та податковий кредит?
Як платнику ПДВ - отримувачу послуг від нерезидента, які постачаються на території України, відкоригувати податкові зобов'язання та податковий кредит?

У разі виникнення підстав для коригування податкового зобов'язання та податкового кредиту (визначених у п. 192.1 ПКУ) отримувачем послуг - платником ПДВ до податкової накладної, складеної у зв'язку з отриманням від нерезидента послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, складається розрахунок коригування, який залишається у такого отримувача послуг.

Коригування податкового зобов'язання та податкового кредиту на підставі складеного розрахунку коригування, відображається одночасно у рядках 7 та 14 декларації з ПДВ, яка подається за звітний (податковий) період, у якому складено такий розрахунок коригування.

Таке роз'яснення опублікувала ДФС у підкатегорії 101.15 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше