Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

30 грудня заблоковано податкові накладні по яким не приймають документи для розблокування: як діяти

6.03.2018, 14:00
223
0

Податківці не дають чітких рекомендацій платникам ПДВ
Податківці не дають чітких рекомендацій платникам ПДВ

Які подальші дії бухгалтера, якщо 30.12.2017 р. заблокували дві податкові накладні? Пояснення і сканкопії подано 15.01.2018 р. і отримано відповідь, що документи не прийняті, тому що втратили чинність в зв'язку із прийняттям Закону України від 07.12.2017 р. № 2245-VIII. Як діяти далі, писати скаргу?

На це питання відповідає ГУ ДФС у Львівській області.

Податкові накладні/розрахунки коригування, реєстрацію яких у ЄРПН зупинено відповідно до п. 201.16 ПКУ з 01.12.2017 р. до дня набрання чинності Законом № 2245 та щодо яких платником податку після 01.12.2017 р. подані пояснення і копії документів відповідно до пп. 201.16.2 ПКУ, реєструються у ЄРПН у порядку, що діяв до набрання чинності Законом № 2245 щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН. У разі якщо протягом п'яти робочих днів з дня подання пояснень і копій документів не прийнято та/або не надіслано платнику податку рішення про реєстрацію або про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, реєстрація таких податкових накладних/розрахунків коригування здійснюється на наступний робочий день за днем закінчення строку розгляду пояснень і копій документів платника податку.

Пояснення і копії документів до податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких у ЄРПН зупинено до 1 грудня 2017 року, платниками не подаються.

Для отримання більш детальної відповіді необхідно надати інформацію із зазначенням коду ЄДРПОУ платника, № і дат виписки податкових накладних.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше