Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Глобальна прозорість бізнесу - сторінка видання ВІСНИК МСФЗ

ОЕСР анонсувала новий набір інструментів на допомогу країнам у створенні та забезпеченні функціонування ефективної системи обміну інформацією

У грудні було проведено щорічне пленарне засідання Глобального форуму з питань прозорості та обміну інформацією для цілей оподаткування.

Зокрема, після зустрічі опубліковано нові звіти про експертну перевірку для трьох юрисдикцій- Кіпр, Домініка та Словаччина - щодо обміну інформацією за запитом.

Також, наприкінці 2020 року ОЕСР опублікувала два документи, що засвідчують наполегливість організації в забезпеченні ефективного впровадження та рівних умов щодо застосування Єдиного стандарту звітності (Common Reporting Standard - CRS) задля автоматичного обміну інформацією про фінансові розрахунки (Automatic Exchange of Information - AEOI).

Головні підсумки та анонс наступних кроків у боротьбі з розмиванням податкової бази розглянуто у матеріалі Грандіозні кроки ОЕСР у забезпеченні рівних умов та ефективного впровадження автоматичного обміну податковою інформацією січневого випуску видання ВІСНИК МСФЗ.

Спробуйте тестовИЙ доступ до видання ВІСНИК МСФЗ або замовляйте.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему