Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МСФЗ та оцінка - сторінка видання ВІСНИК МСФЗ

13.30, 31 березня 2021
64
0

Практичне опановування Міжнародних Стандартів оцінки в Україні розпочалося у 1994 – 1995 роках. Національних тоді ще не було і в проєкті

За час існування ринок оцінювальних послуг зазнав значних змін - традиційні напрями оцінки, що обслуговують операції з державним майном, завдяки новаціям регулятора закрито. Але закон збереження енергії працює: приблизно у цей самий час для оцінювачів відкрилися нові можливості. У зв'язку зі зміною національного законодавства у сфері бухгалтерського обліку (держава нарешті усвідомила необхідність застосування МСФЗ для банків, публічних компаній і підприємств, що становлять суспільний інтерес), значно збільшився сегмент оцінки для цілей МСФЗ.

Для успішної роботи в цьому напрямі всім "пов'язаним сторонам" - оцінювачам, бухгалтерам, фінансовому менеджменту підприємств, потрібні знання МСО та МСФЗ, міжнародних практик оцінки різних видів активів і досвід. Зрозуміло, що досвід - річ набутна, але матеріальну частину потрібно просто знати і вміти інтерпретувати.

З огляду на це у березневому випуску видання ВІСНИК МСФЗ ознайомчою статтею анонсується цикл матеріалів про оцінку, її теорію та практику застосування під час формування звітності за МСФЗ. Якщо для вас це актуальна й цікава тема - редакція чекає на зворотний зв'язок про проблеми й питання, які обов'язково будуть розглянуті в наступних публікаціях.

Спробуйте тестовИЙ доступ і оцініть зручність та швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему