Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкова реформа США - сторінка видання ВІСНИК МСФЗ

Просування податкових реформ Байдена у міжнародний податковий простір

5 червня 2021 року група найбагатших світових держав уклала угоду, яка дає змогу закрити міжнародні податкові лазівки, якими досі користуються деякі найбільші міжнародні корпорації.

Міністри фінансів країн G-7 заявили, що "Велика сімка" підтримує встановлення мінімальної глобальної ставки корпоративного податку на рівні не менше 15 % і зобов'язалися забезпечити повну сплату податків у країнах, на території яких працюють корпорації.

Угода G-7 може лягти в основу глобального пакту, який імовірно буде підписано в липні 2021 року. Вона спрямована на припинення так званих "перегонів поступок" (конкуренції країн для залучення інвестиційного капіталу через пом'якшення податкового режиму, запроваджуючи пільги для великих платників податків), які тривали десятки років.

Про те, як загальні тренди у міжнародному оподаткуванні знаходять відображення у податковому законодавстві США і як це позначається на діючих правилах ведення транснаціонального бізнесу, а також про інші події у світі МСФЗ розповідається на сторінках червневого випуску видання ВІСНИК МСФЗ.

Спробуйте тестовий доступ і оцініть зручність та швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему