Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Шахрайські схеми з криптовалютою - сторінка видання ВІСНИК МСФЗ

16.00, 2 вересня 2021
597
0

При рассмотрении вопроса инвестирования в разнообразные стартапы и биржевые платформы следует осознавать возможность потери своих инвестиций, вложенных в покупку криптовалюты

Одним із чинників, які сприяють шахрайству з інвестиціями у криптовалюту, є анонімність того, що транзакції здійснено в межах дозволу блокчейна. Адже шахраї можуть переконати своїх жертв надіслати їм певну кількість криптотокенів, а потім безслідно зникнути у хмарі складного коду.

Є багато типів криптошахрайства - від так званого рагпул (rug pull, що з англійської дослівно перекладається як "витягування коврика"; практика з нарощування вартості створеного токена у граничній межі ліквідності з подальшим різким виведенням коштів, що залишає інших провайдерів з активами, які втратили цінність), який здебільшого трапляється у просторі децентралізованих фінансів (DeFi), до соціальних медіа та шахрайства в соціальній інженерії, які використовують переваги масової психології, щоб змусити інвесторів купувати нібито перспективні токени просто для підвищення їхньої ціни, а потім продажу значної частини такої криптовалюти.

Оскільки криптосистема продовжує розвиватися, то й методи, використовувані шахраями, імовірно, також розвиватимуться, але їхня кінцева мета залишатиметься сталою - позбавити інвесторів їхніх важко зароблених грошей.

Про 7 найпоширеніших схем криптошахрайства та шляхи убезпечення від них, а також про інші події у світі МСФЗ розповідається на сторінках серпневого випуску видання ВІСНИК МСФЗ.

Маєте питання щодо бухгалтерського обліку? З ним допоможе комплекс інформаційно-аналітичних продуктів LIGA360: Бухгалтер. Тут зібрані усі щоденні ситуації для бухгалтера, а також є консультації особистого експерта. Замовляйте тестовий доступ прямо зараз.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему