Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Дві голови краще: як бухгалтерії формують спільні рішення у LIGA360

11.50, 18 листопада 2021
722
0

Головна перевага ІТ-платформи полягає в можливостях спільної роботи

Бухгалтерські відділи займають ключову роль в організаціях. Вони не лише забезпечують бухгалтерський облік, а є радниками для ухвалення управлінських рішень, бюджетування, оптимізації документообігу підприємства.

Щоб відповідати вимогам, потрібна злагоджена робота між усіма співробітниками бухгалтерії. Враховуючи складність завдань департаменту, важливо забезпечити умови для спільного пошуку рішень та ефективно розподілити навантаження команди.

На допомогу приходять цифрові рішення. Сучасне програмне забезпечення усуває рутинні аспекти роботи й залишає більше часу на аналіз, стратегію та взаємодію з людьми.

На українському ринку рішення для команд пропонує компанія LIGA ZAKON. У цьому огляді розкажемо про переваги спільної роботи на ІТ-платформі LIGA360:Бухгалтер.

З персональних переваг - до єдиного простору всього підрозділу

При замовленні рішення для бухгалтерії, кожен співробітник користується преміум-тарифом LIGA360:Бухгалтер, що включає:

Найповнішу базу законодавства із бухгалтерського, податкового, кадрового обліку. На платформі можна швидко знайти актуальну законодавчу норму, а також отримати роз?яснення експертів щодо її застосування.

Бухгалтерські сервіси. У LIGA360 є алгоритми дій для щоденних завдань, калькулятори й шаблони документів, аналітичні статті, консультації та довідники. Ці інструменти нададуть відповіді на будь-яке робоче питання.

Сервіси для кадровиків. Серед корисних інструментів для обліку персоналу - шаблони посадових інструкцій та характеристик, трудових договорів та інших документів. Також на платформі є роз?яснення понад 800 професійних ситуацій.

Професійні аналітичні видання Інтербух, БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, Вісник МСФЗ.

Моніторинг ризиків та змін. У LIGA360 можна налаштувати сповіщення про зміни контрагентів і правові новації. Користувачі моніторять НПА за тематикою, чи навіть певними абзацами.

Проте головна перевага ІТ-платформи полягає в можливостях спільної роботи, адже всі щоденні завдання бухгалтерії переносяться в єдиний цифровий простір. Замовляйте презентацію - та побачте всі переваги роботи в LIGA360:Бухгалтер.

Бухгалтерія на 360

ІТ-платформа LIGA360 забезпечує новий підхід до внутрішньої взаємодії бухгалтерських команд, та допомагає з такими завданнями:

1. Обмінюватися шаблонами документів, аналітикою, алгоритмами дій

ІТ-платформа LIGA360:Бухгалтер дозволяє обмінюватися всіма категоріями даних: законодавчими актами, шаблонами й бланками, персональними стрічками новин, аналітикою й алгоритмами дій, обраними посиланнями.

Це значно економить час бухгалтерії на пошуку інформації та перевірці актуальності нормативів.

2. Створювати персональні стрічки новин й ділитися з колегами

Бухгалтерський облік супроводжується частими змінами законодавства й вимог. Для прикладу, під час карантину бухгалтери стежили за інформацією про податкові канікули, правила роботи працівників та підприємств.

LIGA360:Бухгалтер дозволяє створити персональну стрічку новин й поділитися з колегами. Користувачі налаштовують списки за вузьконаправленими бухгалтерськими темами, і обирають тільки ті джерела інформації - профільні видання, сайти держорганів, інформагентства - яким довіряють.

З LIGA360 жодна важлива новина не пройде повз уваги команди. Бажаєте дізнатися як працює платформа - замовте презентацію.

3. Спільно контролювати зміни й фінансові ризики

Бухгалтерії щодня стикаються з різними категоріями ризиків, а помилки у діях відділу можуть коштувати значних фінансових втрат організації.

ІТ-платформа LIGA360:Бухгалтер дозволяє перевірити та поставити контроль:

• Зміни законодавства (моніторинг НПА за тематикою й фрагментами, моніторинг галузевих новин);

• Діяльність та зміни контрагентів (реквізити, податковий борг, банкрутство, ліцензії та фінансові показники);

• Терміни й помилки подання звітності, розрахунків з бюджетом.

Окрім того, на ІТ-платформі можна проаналізувати ризики щодо операцій по УКТЗЕД/ДКПП й передбачити можливість блокування податкових накладних.

4. Формувати ефективні спільні рішення

У LIGA360 систематизована вся необхідна інформація для бухгалтерії, включно з законодавством, формами й бланками, новинами й професійними виданнями, відповідями на робочі ситуації, довідниками. Не потрібно витрачати час на пошук даних, а лише на формування рішення.

Звертаючись до ІТ-платформи, спеціалісти можуть оперативно винести на обговорення будь-який документ, що дозволить команді візуалізувати та узгодити позицію.

Хочете побачити як працює LIGA360:Бухгалтер? Замовте презентацію для вашого відділу.

Робота сучасної бухгалтерії, як і інших ключових підрозділів компанії, пришвидшується й потребує оперативної обробки інформації та реагування на зміни. Автоматизація командної роботи звільняє час від рутинних завдань, та розкриває потенціал бухгалтерії як стратегічного партнера бізнесу.

Дізнавайтеся більше переваг ІТ-платформи LIGA360 за посиланням. Поспішайте, адже тільки до 25 листопада діє вигідна пропозиція на командні рішення.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему