Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Інформація – зброя бухгалтера: пропозиції січня від LIGA ZAKON

15.03, 10 січня 2023
273
0

Січень - місяць, коли всі намагаються скласти плани на прийдешній рік. І навіть сьогодні, попри всі виклики, перед якими постають українські компанії, бізнес-сезон на старті нового року активно починає набирати обертів.

LIGA ZAKON традиційно підготувала пропозиції, які допоможуть бути озброєним найактуальнішою інформацією у 2023 році.

LIGA360: Бухгалтер

Робота бухгалтера потребує пильної уваги та постійного контролю. Надійним помічником, який проконтролює, сповістить, підкаже та порадить - стане нова пропозиція LIGA360 для бухгалтера.

У новій пропозиції бухгалтер отримує чимало інструментів, які дадуть відповіді на нагальні робочі питання. Фахівець матиме змогу отримати консультації та аналітику від експертів, ознайомитися із ситуаціями та відповідями податкової. Отримає доступ до консультаційних матеріалів практики з МСФЗ та навіть зможе скористатись особистою консультацією експерта LIGA ZAKON.

Швидко справлятися із завданнями бухгалтеру допоможуть: різноманітні інструкції та шаблони, форми, бланки, у тому числі з консультаціями щодо заповнення. А уникнути ризиків допоможуть алгоритми дій під час перевірок.

Сьогодні не менш важливо бути озброєним інформаційно. Тому нове рішення забезпечує бухгалтера головними новинами й експрес-аналітикою щодо законодавчих нововведень. А також показує спрямовані на роботу бухгалтера зміни правового поля, надає інформацію щодо кадрового обліку та зарплати й аналітичні огляди актуальних бухгалтерських тем, включно з питаннями щодо звітності, блокування ПН, оптимізації тощо.

А такі зручні інструменти, як календар бухгалтера, калькулятори індексації, відпусток тощо, стануть незамінними помічниками, які не дадуть припуститись помилки в підрахунках чи пропустити строк подання звітності.

І, звісно, як у наш час без перевірки партнерів? LIGA360 в оновленій пропозиції забезпечує бухгалтеру можливість дізнаватися про наявність токсичних зв'язків контрагента, податкових боргів, виконавчих проваджень і багато іншої необхідної для прозорої співпраці інформації.

Обирайте рішення LIGA360 для бухгалтера, щоб завжди бути зарядженим актуальною інформацією і тримати справи під контролем. Знайомтеся детальніше й замовляйте пропозицію за посиланням.

LIGA360: Корпоративне рішення для всієї компанії

Максимум корисного функціонала в єдиному рішенні для всієї команди: керівника, юриста, бухгалтера, HR- та PR-менеджерів. Рішення LIGA360 сформоване так, щоб кожен із фахівців мав можливість ефективно виконувати щоденні завдання.

Юристи та комплаєнс-фахівці - перевіряти й налаштовувати автоматичний моніторинг інформації про контрагентів, виявляти токсичні зв'язки, аналізувати зміни у правовому полі та віднаходити алгоритми дій у нетипових ситуаціях. А моніторинг судових справ і засідань допоможе під час підготовки до судових процесів.

Бухгалтери та кадровики - вивчати алгоритми дій, мати відповіді на нагальні питання та за потреби звернутися за консультацією до податківців і експертів. А також бізнес-кейси та схеми послідовності дій, покрокові інструкції на випадок перевірок від органів контролю й консультації щодо кадрового обліку, роботи з персоналом.

У січні до функціонала корпоративного рішення LIGA360 увійшли також 2 новинки. Це моніторинг репутації в медіа (бренду та персон), а також можливість автоматизувати роботу з договорами компанії. Обидві можливості включено до рішення й доступні всім користувачам у межах однієї компанії.

Щоб обрати найвигідніший варіант для своєї компанії - до 15 січня підключіть LIGA360 на термін від 6 місяців для 3 або 5 фахівців й отримайте гарантовану знижку в 30 %. Замовити чи ознайомитися з пропозицією можна за посиланням.

LIGA360: Юридичний бізнес

Рішення для командної роботи фахівців юридичної компанії охоплює партнерів, юристів, а також бонусні ліцензії для BDO й бухгалтера, що дасть змогу комплексно підійти до робочого процесу.

Нова пропозиція дає можливість юридичним фахівцям відстежувати зміни правового поля й аналітику, доступ до різноманітних інструментів для швидкого пошуку та аналізу необхідної правової інформації, аналізувати й моніторити судові рішення, правові позиції та подібні справи. Дасть змогу перевірити й поставити на моніторинг інформацію про партнерів, контрагентів, конкурентів, а також побачити токсичні зв'язки. Крім того, завдяки розкладу судових засідань ви отримаєте сповіщення про засідання чи зміни у справі, яку поставлено на моніторинг.

LIGA360 вміщує сервіси для всієї юридичної компанії, які допомагають моніторити репутацію в медіа, аналізувати публікації про компанію тощо.

А також надають можливості для просування компанії на ринку: створення профілю компанії з переліком послуг і фахівців, розміщення публікацій та аналітичних матеріалів на сторінках LIGA ZAKON, проведення вебінарів тощо.

Відкрийте більше можливостей LIGA360 для юридичного бізнесу. Придбайте рішення для 5 юристів - отримайте рішення для бухгалтера та піарника в подарунок за посиланням. Тільки до 15 січня забезпечте більше співробітників інформацією за тією ж ціною.

LIGA360: Адвокат НААУ

LIGA360: Адвокат НААУ - це практичний та ефективний набір інструментів для роботи сучасного адвоката в умовах воєнного часу. Він містить: доступ до повної бази законодавства й аналітичних оглядів, алгоритми дій для бізнесу в різноманітних ситуаціях, бізнес-схеми з актуальними посиланнями на НПА та багато іншого.

У рішенні доступні: юридичний календар, розклад судових засідань, смартсигнали, а також низка інструментів, які спростять роботу в суді й допоможуть перевірити контрагента.

Також є можливість створити профіль для розміщення інформації про послуги й публікації в Національному юридичному каталозі Liga:BOOK.

Рішення для адвоката - LIGA ZAKON пропонує спеціальні умови в разі підключення до 15 січня. Оплативши рішення LIGA360, ви до того ж оплачуєте внесок на адвокатське самоврядування та можливість отримувати бали для підвищення кваліфікації. А ще вам відкриється доступ до 100 млн рішень українських судів. Замовте LIGA360, щоб завжди бути впевненим у своїй перемозі, за посиланням.

Смілива робота під час війни - це передусім робота на користь країни. Кожна компанія - від невеликого підприємця до великого бізнесу - є складовою частиною єдиного механізму, який ми називаємо економіка України. Нині, як ніколи, ми не можемо дозволити собі зупинитись, а мусимо йти лише вперед задля перемоги.

Обирайте свою святкову пропозицію, підключайте рішення, яке підходить саме для вашої команди.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему