Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Допомога по частковому безробіттю: коли, кому, як та скільки

15.20, 20 квітня 2023
107
0

Продовжуємо публікувати аналітику на тему оподаткування під час війни

Попри те, що вітчизняна система соцстрахування функціонує вже досить давно, із часів карантину маємо активізацію ще одного виду держпідтримки - допомога по частковому безробіттю (ст. 47 Закону № 5067). Оскільки воєнний час лише поглибив питання "неповноцінної" зайнятості, можновладці підлаштували цей інструмент і під інші катаклізми.

Наразі процедурні тонкощі соцзабезпечення тимчасово безробітних регламентує Порядок № 702, і саме його оновив коментований документ. Тож сьогодні пропонуємо пригадати, що й до чого з урахуванням змін.

Розлогіше на цю тему можна ознайомитись в загальнодоступній статті "Допомога по частковому безробіттю: коли, кому, як та скільки".

Також радимо ознайомитись з актуальною аналітикою, яку ми продовжуємо публікувати у зв'язку з воєнним станом на території України:

Воєнний стан потребує оперативного пошуку інформації. Керівникам, юристам, бухгалтерам та hr-фахівцям як ніколи важливо встигати за змінами. У LIGA360 створений спеціальний блок з важливими даними: законодавство, економічні новини, відповіді експертів. Замовляйте систему на спеціальних умовах.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему