Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Чи можна уникнути санкцій, якщо вчасно не повідомили про початок здійснення фактичного контролю за іноземною юрособою

16.50, 1 вересня 2023
278
0

Продовжуємо публікувати аналітику на тему оподаткування під час війни

За загальним правилом застосування штрафних санкцій до фізосіб-резидентів за несвоєчасне повідомлення контролюючого органу про початок здійснення фактичного контролю над іноземною юридичною особою, що призводить до визнання такої юридичної особи контролюючою особою відповідно до вимог ст. 39-2 ПКУ, передбачено п. 120.7 ПКУ.

Тож, до контролерів звернулися з такими запитаннями: чи притягується платник податків до відповідальності згідно з п. 120.7 ПКУ за несвоєчасне повідомлення контролюючого органу про початок здійснення фактичного контролю за іноземною юридичною особою та чи зупинено строк подання повідомлення про початок здійснення фактичного контролю за іноземною юридичною особою на підставі пп. 69.9 підрозд. 10 розд. XX "Перехідні положення" ПКУ до припинення або скасування воєнного стану? Продовження статті читайте в загальнодоступній статті Чи можна уникнути санкцій, якщо вчасно не повідомили про початок здійснення фактичного контролю за іноземною юрособою.

Також радимо ознайомитись з актуальною аналітикою, яку ми продовжуємо публікувати у зв'язку з воєнним станом на території України:

Воєнний стан потребує оперативного пошуку інформації. Керівникам, юристам, бухгалтерам та hr-фахівцям як ніколи важливо встигати за змінами. У LIGA360 створений спеціальний блок з важливими даними: законодавство, економічні новини, відповіді експертів. Замовте тестовий доступ за посиланням.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему