Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Не виплачено лікарняні на дату звільнення: ВС ставить крапку в питанні виплат роботодавцем

17.25, 3 жовтня 2023
681
0

Продовжуємо публікувати аналітику на тему оподаткування під час війни

За правилом ч. 1 ст. 116 КЗпП усі питання виплат працівнику має бути вирішено або в день звільнення, або не пізніше наступного дня після пред'явлення вимоги про розрахунок. Це стосується і лікарняних. Але цікаво, що саме стосовно них судова практика за попередні роки складалась неоднорідно.

На сьогодні ми маємо чергову правову позицію з цього питання, викладену в постанові ВП ВС від 26.07.2023 р. № 522/16890/20, яку розлого й розглянули в загальнодоступній статті Не виплачено лікарняні на дату звільнення: ВС ставить крапку в питанні виплат роботодавцем

Також радимо ознайомитись з актуальною аналітикою, яку ми продовжуємо публікувати у зв'язку з воєнним станом на території України:

Воєнний стан потребує оперативного пошуку інформації. Керівникам, юристам, бухгалтерам та hr-фахівцям як ніколи важливо встигати за змінами. У LIGA360 створений спеціальний блок з важливими даними: законодавство, економічні новини, відповіді експертів. Замовляйте систему на спеціальних умовах.

Воєнний стан потребує оперативного пошуку інформації. Керівникам, юристам, бухгалтерам та hr-фахівцям як ніколи важливо встигати за змінами. У LIGA360 створений спеціальний блок з важливими даними: законодавство, економічні новини, відповіді експертів. Замовте тестовий доступ за посиланням.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему