Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Чи може постачальник передати невикористані марки акцизного податку іншому: пояснення від ДПС

15.18, 18 жовтня 2023
91
0

Продовжуємо публікувати аналітику на тему оподаткування під час війни

Товариство має укладений договір поставки з компанією, яка постачає на адресу Товариства алкогольну продукцію, що виробляє група компаній. У червні компанія, яка постачала Товариству алкогольну продукцію, оголосила про продаж бренду. Унаслідок цього продажу компанія не входитиме до групи компаній і не зможе постачати продукцію на адресу Товариства. Група компаній ухвалила рішення про внесення змін до чинного договору поставки між компаніями в частині заміни сторони постачальника. З моменту заміни сторони за договором новий постачальник візьме на себе всі права й обов'язки за договором, включно з обов'язками, пов'язаними з отриманням, зберіганням та нанесенням марок акцизного податку.

Виходячи з викладеного, до податківців надійшов запит, що містить, зокрема, такі питання:

1. Чи повинен у разі зміни сторони постачальника за договором поставки старий постачальник передати новому всі марки акцизного податку, які раніше надіслало Товариство на адресу старого постачальника та які не ввезено на сьогодні в Україну разом з алкогольною продукцією?

2. Чи має право новий постачальник наносити на алкогольну продукцію марки акцизного податку, раніше надіслані на адресу старого постачальника, та відвантажувати продукцію з наклеєними цими марками на адресу Товариства?

З відповідями ви можете ознайомитись в загальнодоступній статті Чи може постачальник передати невикористані марки акцизного податку іншому: пояснення від ДПС.

Воєнний стан потребує оперативного пошуку інформації. Керівникам, юристам, бухгалтерам та hr-фахівцям як ніколи важливо встигати за змінами. У LIGA360 створений спеціальний блок з важливими даними: законодавство, економічні новини, відповіді експертів. Замовляйте систему на спеціальних умовах.

Також радимо ознайомитись з актуальною аналітикою, яку ми продовжуємо публікувати у зв'язку з воєнним станом на території України:

Читайте усі бухгалтерські видання LIGA ZAKON на платформі LIGA360. Менше часу на пошук - більше інформації та аналітики. Обирай вигідний тариф за посиланням.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему