Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд затвердив Порядок гарантійного ремонту технічно складних побутових товарів: що нового

11.00, 5 січня 2024
367
0

Продовжуємо публікувати аналітику на тему оподаткування під час війни.

5 грудня набрав чинності Порядок № 1251, водночас втратив чинність його попередник - Порядок № 506. Слід зазначити, що набрання чинності Порядком № 1251 жодним чином не вплинуло на перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО, затверджений Постановою № 231.

Водночас, дія коментованого Порядку не поширюється на здійснення гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни призначених для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування транспортних засобів усіх типів: автомобілі, автобуси, мотоцикли всіх типів, марок і моделей, самохідні машини, причепи та напівпричепи до них, мотоколяски, інші прирівняні до них транспортні засоби та мопеди, які використовуються на автомобільних дорогах державного значення і відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації та обліку територіальними органами з надання сервісних послуг МВС.

З основними положеннями Порядку № 1251 ви можете ознайомитися за посиланням: Уряд затвердив Порядок гарантійного ремонту технічно складних побутових товарів: що нового

Також радимо ознайомитися з актуальною аналітикою, яку ми продовжуємо публікувати у зв'язку з воєнним станом на території України:

Списки для військового обліку на підприємстві: складаємо у 2024 році

Оприлюднено Методрекомендації з нормування витрат палива та Базові норми витрат: чи дуже відрізняються від Норм № 43

Фінансова звітність - 2023: річний марафон для підприємств

Індексація зарплати: правила-2024

Штатний розпис - 2024: стисло про необхідне

Відпусткові новації з 24 грудня 2023 року: що змінилося

Норма робочого часу у 2024 році: розрахунок, затвердження, зміна

Коли бюджетна установа може списати токени?

Автоматизована система реєстрації гуманітарної допомоги: загальні правила

Чи потрібно нараховувати резерв відпусток за рахунок бюджетних коштів?

Воєнний стан потребує оперативного пошуку інформації. Керівникам, юристам, бухгалтерам та hr-фахівцям як ніколи важливо встигати за змінами. У LIGA360 створений спеціальний блок із важливими даними: законодавство, економічні новини, відповіді експертів. Замовляйте систему на спеціальних умовах

.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему