Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Київські податківці розглянули особливості видачі і повернення підзвітних засобів

5 листопада 2013, 17:06
125
0
Реклама

ГУ Миндоходов в м. Києві в ході розгляду податкового обліку витрат на відрядження відмітило наступне.

Засоби в національній валюті країни, куди відряджався працівник, або у вільно конвертованій валюті, які отримує працівник в якості авансу на корпоративну картку у відповідних розмірах, перераховуються в гривні по курсу НБУ, що діяв на дату списання з карткового рахунку такої валюти.

До складу витрат, що враховуються при визначенні об'єкту оподаткування, включаються суми добових в розмірі не більше встановленої пп. 140.1.7 НКУ норми, за наявності наказу про відрядження, відповідних первинних документів, відміток пограничної служби України в закордонному паспорті або замінюючому його документі, а також документів, що підтверджують зв'язок відрядження з господарською діяльністю платника податків.

Звіт про використання засобів, виданих на відрядження або під звіт, подається до витікання п'ятого банківського дня, що йде за днем, в якому платник податків завершує таке відрядження, завершує виконання окремої цивільно-правової дії з доручення і за рахунок особи, що видала засоби під звіт.

Особа, що відряджається, отримало готівку із застосуванням платіжної картки, у тому числі особистою, подає звіт про використання виданих на відрядження засобів і повертає суму надмірно витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження (лист від 19.09.2013 р. № 4456/10/26-15-11-01-06).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини