Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Отримано грошову заставу як забезпечення від несплати за надані послуги: ПДВ-наслідки

22 листопада 2017, 09:15
301
0
Реклама

Відповідно до умов договору, товариство отримує від провайдерів грошову заставу (депозит) як забезпечення від несплати за фактичні нарахування чи інші безспірні рахунки (що мають сплачуватися провайдером за надані товариством телекомунікаційні послуги чи авансові платежі за послуги, що надаватимуться). При цьому товариству дозволяється негайно зарахувати (використати) грошову заставу (депозит) для погашення заборгованості в разі несплати безспірних рахунків у встановлену дату оплати. У разі розірвання договору невикористана частина коштів грошової застави повертається провайдеру.

Щодо цього товариство звернулося за консультацією в ДФС стосовно порядку обкладення ПДВ операцій з отримання товариством грошової застави від провайдерів як забезпечення від несплати за надані послуги.

В ІПК ДФС від 16.11.2017 р. № 2642/6/99-99-15-03-02-15 доходить до висновку: на дату отримання від покупця коштів, які є оплатою вартості послуг, що постачатимуться в майбутньому, товариство повинно визначити податкові зобов'язання, скласти податкову накладну та зареєструвати її в ЄРПН.

Кошти, отримані товариством від провайдерів у вигляді грошової застави для забезпечення від несплати за надані послуги, не зумовлюють у товариства податкових наслідків із ПДВ. Своєю чергою, на дату зарахування таких коштів у рахунок оплати вартості послуг товариство зобов'язане визначити податкові зобов'язання з ПДВ (за умови, якщо таке зарахування є першою подією) та скласти й зареєструвати в ЄРПН податкову накладну.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини