Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Що робити контролерам, якщо при виїзній перевірці встановлено відсутність платника податків

21.08.2018, 11:00
377
0

Якщо при виїзній перевірці встановлено відсутність платника податків за місцезнаходженням, має бути складений акт перевірки місцезнаходження платника податків
Якщо при виїзній перевірці встановлено відсутність платника податків за місцезнаходженням, має бути складений акт перевірки місцезнаходження платника податків

У разі коли при організації документальної виїзної перевірки встановлено відсутність платника податків (посадових осіб платника податків або його законних (уповноважених) представників) за місцезнаходженням (місцем проживання), у той же день має бути складений акт перевірки місцезнаходження платника податків.

Водночас контролюючий орган не уповноважений здійснювати спроби на проведення перевірки у вигляді багаторазового видання наказів у межах виконання ухвали слідчого судді, не виконавши вимоги законодавства щодо встановлення фактичного місцезнаходження (місця проживання) позивача.

Так само протиправним є проведення документальної невиїзної перевірки у разі, якщо контролюючим органом були вчинені дії щодо проведення документальної позапланової виїзної перевірки (тобто якщо належні дії по організації саме невиїзної перевірки не здійснювались).

Відповідні висновки ВС/КАС викладені у постанові від 08.08.2018 р. у справі № 823/1294/17.

На тему перевірок органів ДФС радимо почитати матеріал "Податкові перевірки: види та строки здійснення" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій


Увійдіть, щоб залишити коментар