Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Комітет Южаніної запропонував ввозити автомобілі в Україну і ставити їх на облік незалежно від року випуску

30 жовтня 2018, 10:30
283
0
Реклама

“Інтеграційні процеси, які нарешті дійшли до України - це справді перемога і те, що наші громадяни можуть вільно поїхати за кордон і побачити скільки коштує автомобіль, який продається на авторинку за кордоном”, - сказала Южаніна.

Вона також додала, що найважливіше , що зроблено - це пропозиція дозволити ввозити автомобілі в Україну і ставити їх на облік незалежно від року випуску.

“Що стосується суми саме митних платежів. Тут держава визначає, яка має бути встановлена ставка активного податку, ввізного мита та податку на додану вартість. Ми обрали дуже ліберальні і прийнятні умови. Автомобіль не є товаром першої необхідності, тому, будь ласка, не рахуйте, скільки людина має заплатити за податки приведені в країну, я ще раз повторюю - це державна політика “, - наголосила Южаніна.

Голова комітету з питань податкової та митної політики підкреслила, що суттєво був змінений підхід до визначення ставки розміру активного податку.

“Ми суттєво знизили і абсолютно змінили підход до визначення ставки розміру активного податку з авто і він є абсолютно прозорим, відповідає усім вимогам суспільства. Тому, що справді розраховувати на лише використання авто понад 20 років, ми вимушені це зробити”,- підкреслила нардеп.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини