Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держпраці нагадує про обов'язковість оформлення заключного акту результатів медогляду

20 листопада 2018, 11:00
310
0
Реклама

Управління Держпраці у Полтавській області роз'яснює, що за результатами періодичних медичних оглядів (протягом місяця після їх закінчення) Комісія оформлює Заключний акт за встановленою формою, який складається у шести примірниках, згідно з п. 2.17 наказу МОЗ України від 21.05.2007 р. № 246 “Про затвердження порядку проведення медичних оглядів певних категорій”.

Після погодження їх (Головою лікарської комісії, роботодавцем, представником профспілкової організації, представником Управлінням Держпраці): один примірник залишається в ЛПЗ, що проводив медогляд, інші надаються роботодавцю, представнику профспілкової організації або уповноваженій працівниками особі, профпатологу, Управління Держпраці, виконавчій дирекції Фонду соцстрахування.

Акции БЗ, ИПС:

Які ж варіанти медзабезпечення можуть надавати працівникам роботодавці? Чи утримується з таких благ ПДФО та, як відображаються такі витрати в обліку підприємства читайте за посиланням.

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини