Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В один день отримали кілька авансових платежів по одному договору: скільки буде ПН

4 грудня 2018, 10:05
297
0
Реклама

Платник ПДВ отримав кілька авансових платежів протягом одного дня від одного і того ж покупця за один і той же товар в межах одного і того ж договору. Чи можна скласти одну податкову накладну?

Періодичність складання податкових накладних протягом звітного (податкового) періоду на одного контрагента - покупця, у тому числі і зведених податкових накладних за операціями з постачання, які мають ритмічний характер, може бути передбачена у цивільно-правовому договорі з таким покупцем.

У випадку отримання кількох авансових платежів протягом одного дня від одного і того ж покупця за один і той же товар в межах одного і того ж договору, не буде вважатися помилкою, коли постачальником буде складена одна податкова накладна на загальну суму таких авансових платежів.

Див. ІПК ДФСУ від 27.11.2018 р. № 4978/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Порядку складання податкових накладних ми присвятили тему тижня "Нові ПН і РК" у сервісі "Інтерактивна бухгалтерія". З матеріалами цієї теми тижня можна ознайомитися в рубриці "Аналітичні матеріали"/"ПДВ"/"Податкова накладна".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтесь наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини