Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінфін затвердить новий переклад Таксономії фінзвітності за МСФЗ

24.10.2019, 12:10
505
0

До уваги підприємств, що становлять суспільний інтерес, ПАТ, видобувних підприємств
До уваги підприємств, що становлять суспільний інтерес, ПАТ, видобувних підприємств

Для підприємств, які застосовують МСФЗ, Мінфін представив проект нового перекладу Таксономії фінзвітності за МСФЗ, випущеної Фондом міжнародних стандартів фінансової звітності (м. Лондон, Велика Британія). Очікується, що він запрацює із 01.01.2020 р.

Одночасно втратить чинність наказ Мінфіну "Про затвердження перекладу Таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності" від 07.12.2018 р. № 983.

Нагадаємо: підприємства, що становлять суспільний інтерес, ПАТ, суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначає КМУ, складають фінзвітність та консолідовану фінзвітність за міжнародними стандартами. Саме вони складають і подають фінзвітність та консолідовану фінзвітність органам державної влади та іншим користувачам на їх вимогу на основі таксономії фінзвітності за МСФЗ в єдиному електронному форматі (ч. 5 ст. 121 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.1999 р. № 996-XIV).

За повідомленням Мінфіну

Liga: REPORT - сучасний хмарний сервіс подання звітності та реєстрації податкових накладних. Лише у Liga: REPORT - аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТ ЗЕД/ДКПП, перевірка реєстраційного ліміту ПДВ, а також миттєвий обмін документами з контрагентами.

Спробуйте прямо зараз. 7-денний тестовий доступ без обмежень.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар