Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як визначити 3-денний строк для виплати відпускних

28.10.2019, 11:15
7392
0

Оплату за дні відпустки працівнику має виплатити роботодавець не пізніше ніж за три дні до її початку
Оплату за дні відпустки працівнику має виплатити роботодавець не пізніше ніж за три дні до її початку

Мінсоцполітики роз'яснило, в робочих чи календарних днях слід рахувати 3-денний строк для виплати працівникам відпускних.

Воно нагадало, що щорічна відпустка працівнику має надаватись відповідно до затвердженого графіка відпусток і оплачуватися не пізніше ніж за три дні до її початку згідно зі ст. 115 КЗпП та ч. 1 ст. 21 Закону України "Про відпустки" від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР.

Відомство наголосило, що обчислення триденного строку для виплати заробітної плати за час відпустки здійснюється в КАЛЕНДАРНИХ днях.

Водночас у листі зауважили: у разі складання графіків, якими визначається черговість надання відпусток, слід ураховувати інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку.

Джерело: лист Мінсоцполітики від 02.10.2019 р. № 1432/0/206-19

Роботодавцям цікавим може бути матеріал "Надання щорічних і додаткових відпусток: відповіді на запитання" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар