Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд затвердив нові критерії для перевірок Держпраці

4 березня 2020, 15:50
2781
0
Реклама

Мінекономіки повідомило, що Кабмін затвердив критерії для перевірки за дотриманням законодавства у сферах охорони праці. Йдеться про критерії, за якими оцінюватимуть ступінь ризику та періодичність проведення планового нагляду Держпраці за дотриманням законодавства у наступних сферах:

- охорона праці,

- промислова безпека;

- гігієна праці;

- поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення;

- зайнятість населення;

- зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю;

- державний гірничий нагляд.

"Ефективний державний нагляд (контроль) є важливим чинником функціонування системи охорони здоров'я, забезпечення прав працівників та підтримки інших важливих суспільних цілей, захисту навколишнього природного середовища. Це створює умови для зменшення тиску на бізнес, дає можливість йому розвиватись, що сприяє створенню привабливого інвестиційного клімату в Україні", - зазначила заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Юлія Свириденко.

Завдяки таким змінам планують оптимізувати проведення планових заходів державного контролю Держпраці. Це, зокрема, сприятиме забезпеченню єдиного підходу до планування перевірок, поліпшенню якості нагляду, зменшенню кількості планових заходів Держпраці відповідно до ступенів ризику діяльності суб'єктів господарювання (високого, середнього або незначного), забезпеченню прозорості діяльності посадових осіб Держпраці та прийнятих ними рішень за наслідками перевірок.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT. Оформіть заявку на тестовий доступ.

Про те, що змінилося в перевірках Держпраці з 2020 року, читайте в статті. Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини