Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У разі виникнення податкового боргу через коронавірус сплату податків можна розстрочити

19 березня 2020, 15:35
887
0
Реклама

Кожен платник податків, котрий в зв'язку із запровадженням обмежувальних заходів через поширення коронавірусу не зможе своєчасно виконати податкові зобов'язання, має право звернутися за розстрочкою сплати податків у випадку виникнення податкового боргу до фахівців ДПС.

Про це повідомили фахівці ГУ ДПС у Волинській області та водночас нагадали про ключові зміни до податкового законодавства від 17.03.2020 р.:

- встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок з 18 березня по 31 травня 2020 року (крім перевірок, що стосуються бюджетного відшкодування). Перевірки, що були розпочаті до 18 березня 2020 року та не були завершеними, тимчасово зупиняються на цей період. До 30 березня 2020 року ДПС оприлюднить оновлений план-графік перевірок. Документальні перевірки з ЄСВ призупиняються на період з 18 березня по 18 травня 2020 року;

- запроваджено звільнення від штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року (це звільнення НЕ стосуватиметься правил нарахування, декларування, сплати ПДВ, акцизного податку та ренти, а також порушення правил обліку, виробництва та обігу пального або спирту етилового на акцизних складах, які застосовуються на загальних підставах). Також не будуть застосовуватися штрафи за несвоєчасну або неповну сплату ЄСВ, а також несвоєчасне подання звітності по ЄСВ за періоди з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 року;

- за період з 1 березня по 31 травня 2020 року платникам податків не нараховуватиметься пеня, а для платників єдиного внеску - за період 1 березня по 30 квітня 2020 року.

Джерело: повідомлення ГУ ДПС у Волинській області

Радимо ознайомитися з актуальним матеріалом "Листок непрацездатності в разі карантину: кому й за яких умов видають" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини