Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Столиця тугіше затягує карантинний пасок – поїздки за перепустками та інші новації

23.03.2020, 08:15
1482
0

Керівники магазинів та аптек мають дотримуватися обмежень щодо кількості покупців
Керівники магазинів та аптек мають дотримуватися обмежень щодо кількості покупців

Як відомо, у Києві встановили режим надзвичайної ситуації регіонального рівня із метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 488 від 20.03.2020 р.

Відповідно запроваджено й нові протиепідемічні обмеження для недопущення розповсюдження коронавірусу. Всі ці обмеження зафіксовані у протоколі постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З понеділка, 23 березня, громадський транспорт столиці перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Це - медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, на стратегічних підприємствах тощо. Для таких перевезень розроблені маршрути громадського транспорту.

Їздити в транспорті вони зможуть тільки за наявності спеціального квитка для проїзду в міському транспорті, посвідчення особи, а також за наявності засобу індивідуального захисту - медичної маски. Національна поліція забезпечуватиме дотримання громадського порядку та обмежень на зупинках. Окрім того у кожній одиниці наземного громадського транспорту будуть присутні не менше двох працівників Національної поліції та представник громадського формування "Муніципальна варта". Вони перевірятимуть спеціальні квитки, посвідчення особи та наявність засобів індивідуального захисту. При цьому окремі категорії пасажирів зі спеціальними квитками оплачуватимуть проїзд, як зазвичай.

Немає жодних обмежень на пересування містом особистого транспорту, а також таксі. Те саме стосується і вантажного транспорту.

У продуктових магазинах та аптеках вводяться обмеження за кількістю відвідувачів. Так, у торговельних приміщеннях має знаходитися 1 особа на 10 кв. м. Керівники магазинів та аптеках мають дотримуватися цих обмежень, а також забезпечити виконання усіх раніше введених протиепідемічних заходів.

Також до покращення епідемічної ситуації у столиці забороняється користуватися дитячими та спортивними майданчиками, розташованими у парках та скверах та на прибудинкових територіях.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте підбірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зімни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату. Серед іншого знайдете тут і норми, що регулюють роботу підприємців та компаній в умовах карантинів, надзвичайних ситуацій та станів. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар