Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Готелі запрацюють без конференц-залів, фітнесу та спа — вимоги МОЗ

21.05.2020, 08:45
963
0

Адміністрація готелю повинна забезпечити постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в санвузлах номерів
Адміністрація готелю повинна забезпечити постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в санвузлах номерів

Опубліковано розпорядження Головного державного санітарного лікаря України від 18.05.2020 р. № 32 про проведення громадського обговорення деяких вимог до протиепідемічних заходів при послабленні карантину. З огляду на попередню практику, можна припустити, що вони будуть затверджені саме в такому вигляді, як оприлюднені для обговорення. Йдеться, зокрема, про тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при роботі готелів.

Окрім класичних і для іншого бізнесу вимог щодо температурного скринінгу усім працівникам та організації місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками, встановлено й кілька специфічних вимог.

Так, дозволяється одночасне перебування відвідувачів у вестибюлі закладу з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування. Допуск відвідувачів та перебування у готелі (поза номером) дозволяється лише у респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній), так, щоб були покриті ніс та рот.

Адміністрація готелю забезпечує та контролює виконання умов недопущення черг в місцях можливого скупчення відвідувачів (рецепція, вестибюлі, ліфтові холи тощо). В місцях потенційного скупчення відвідувачів повинно бути нанесене відповідне тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри.

На рецепції готелю встановлюється захисний екран між персоналом та відвідувачами.

У готельних закладах забороняється робота конференц-залів, фітнес- та спа-центрів готелів.

Харчування в готелях може бути організоване шляхом доставки їжі в номери або на відкритих (літніх) майданчиках на відкритому повітрі.

Читайте також:

- "Кабмін назвав точні дати, коли запрацюють транспорт, готелі, кафе, метро і садочки";

- "Послаблення карантину: як оформити вихід працівників на роботу з "карантинної" відпустки";

- "Гуляти можна по 8 осіб, а їсти - вчотирьох - уряд радикально послаблює карантинні обмеження"

- "Маски і соціальна дистанція збережуться надовго попри послаблення карантину - нарада у Президента";

- "Хочеш їсти у кафе та ресторані - вдягай маску - рішення Кабміну";

- "Фактичні податкові перевірки під час карантину: юридичні та санітарні аспекти".

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар