Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Трудові книжки будуть електронними, а нарахування пенсій — автоматичним

3.06.2020, 16:35
3112
0

Принагідно буде відкориговано Закон про судоустрій
Принагідно буде відкориговано Закон про судоустрій

На засіданні 3 червня Кабмін підтримав проект Закону, що передбачає електронні трудові книжки та автоматичне нарахування пенсій. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко. Відповідний законопроект буде внесено на розгляд ВРУ.

Згідно з порядком денним засідання КМУ на ньому заслуховували міністра соціальної політики Марину Лазебну, яка доповідала про два законопроекти:

- Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі;

- Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” у зв?язку із запровадженням обліку трудової діяльності працівника в електронній формі.

Більш детально про ці урядові ініціативи ми повідомимо після появи текстів відповідних законопроектів. Варто зауважити, що ідея запровадження електронних трудових книжок - не нова й активно обговорювалася представниками влади наприкінці минулого року. Також ми повідомляли, що електронна трудова книжка уже стала реальністю на порталі ПФУ. Тепер же мова йде про закріплення статусу електронних трудових книжок на рівні законів.

Читайте також:

- "Уряд хоче використовувати дані про заробітчан та поїздки за кордон для скасування соцвиплат і субсидій";

- "Мінсоцполітики вказало, як ФОПам оформити допомогу на дітей через Інтернет";

- "Як оформити та отримати допомогу при народженні дитини під час карантину - Мінсоцполітики".

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар