Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Прикордонники розповіли, чи можна використати електронні паспорти для перетину кордону

4.06.2020, 08:50
489
0

На сьогодні громадяни можуть перетинати державний кордон лише за наявності необхідних паспортних документів, які визначені законодавством про оформлення осіб на кордоні
На сьогодні громадяни можуть перетинати державний кордон лише за наявності необхідних паспортних документів, які визначені законодавством про оформлення осіб на кордоні

Як інформує пресслужба ДПрСУ, днями низкою інформаційних ресурсів було повідомлено, що від першого дня літа при поїздках за кордон наші громадяни можуть подавати e-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон через Єдиний державний веб-портал електронних послуг "Портал Дія" скориставшись для цього однойменним мобільним додатком.

Державна прикордонна служба України звертає увагу на те, що дана інформація є недостовірною. Уряд дійсно ухвалив Постанову № 278 з відповідним Порядком..

Так, Е-паспорти у "Дії" є цифровими аналогами паперових документів, відповідно до Постанови № 278. Однак жоден із пунктів Порядку № 278 не передбачає можливості пред'явлення е-паспорта для виїзду за кордон власне під час перетину державного кордону і проходження процедур оформлення зокрема. Натомість пред'явлення електронних документів у мобільному додатку "Дія" можливе лише всередині країни у випадках згідно з переліком, чітко визначеним Постановою № 278.

Читайте також:

- "Уряд хоче використовувати дані про заробітчан та поїздки за кордон для скасування соцвиплат і субсидій";

- "Тепер підприємствам треба подавати держреєстратору і нотаріальну копію паспорту - Мін'юст";

- "Відкрити рахунок скоро можна буде без відвідин банку - Мінцифра";

- "Дізнатися про виконавче провадження можна онлайн і без ідентифікатора провадження".

Для того, щоб уникнути впливу інформаційного шуму і вчасно приймати рішення щодо контролю вашої репутації, використовуйте систему медіамоніторингу Semantrum. Автоматичний моніторинг всіх онлайн та традиційних ЗМІ, інтернет-простору та соцмереж. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар