Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Непроведення коригування середнього заробітку при розрахунку відпускних загрожує штрафом

8.07.2020, 09:20
882
0

Розповімо про обов’язок проводити коригування середнього заробітку у випадку підвищення посадових окладів
Розповімо про обов’язок проводити коригування середнього заробітку у випадку підвищення посадових окладів

Підвищення тарифних ставок і посадових окладів на підприємстві, в установі, організації - перша і визначальна умова для коригування виплат, які враховують при розрахунку середнього заробітку. Особливо це актуально в період літніх відпусток. Адже саме за показником скоригованого середнього заробітку треба оплачувати час відпусток.

Проте саме по собі підвищення посадових окладів (тарифних ставок) ще не привід проводити коригування середнього заробітку. За яких умов проводять коригування середнього заробітку читайте у статті "Коригування середнього заробітку при обчисленні відпускних у 2020 році".

І пам'ятайте, жодні фінансові труднощі не позбавляють обов'язку скоригувати заробіток для обрахунку сум відпускних, тобто не можна застосувати коефіцієнт підвищення величиною в одиницю.

Якщо роботодавець не провів коригування середнього заробітку, обчислюючи відпускні, то це інспектори праці розцінюють як порушення інших вимог законодавства про працю.

Із судовою практикою допоможе система VERDICTUM, яка містить більш ніж 70 млн. судових рішень. Бажаєте отримати тестовий доступ до системи VERDICTUM -тисніть сюди.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар