Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держпраці вказала, за яких умов одразу після працевлаштування новоприйнятий працівник зможе взяти 24 дні відпустки

23 вересня 2020, 17:30
2628
0
Реклама

На адресу Головного управління Держпраці у Львівській області звернувся працівник із запитанням щодо права на відпустку 24 календарні дні без збереження зарплати. На підприємстві він працює менше шести місяців, а за попереднім місцем роботи, пропрацювавши 1 місяць 2 дні, звільнився за власним бажанням та при звільненні отримав компенсацію за два дні невикористаної щорічної основної відпустки. В управлінні роз'яснили ситуацію.

Статтею 84 КЗпП передбачено, що у випадках, передбачених ст. 25 Закону України "Про відпустки", працівнику за його бажанням надається в обов'язковому порядку відпустка без збереження заробітної плати.

Водночас ст. 25 Закону України "Про відпустки" визначені всі обставини та категорії працівників, яким відпустка без збереження заробітної плати надається в обов'язковому порядку. Зокрема, працівникам, які не використали за попереднім місцем роботи щорічну основну та додаткові відпустки повністю або частково і одержали за них грошову компенсацію, - тривалістю до 24 календарних днів у перший рік роботи на даному підприємстві до настання шестимісячного терміну безперервної роботи (п. 16 ч. 1 ст. 25 Закону України "Про відпустки").

Отже, працівник має право на отримання відпустки без збереження заробітної плати тривалістю до 24 календарних днів у перший рік роботи до настання шестимісячного терміну безперервної роботи.

Зверніть увагу на матеріали сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" (скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом) щодо відпусток і дотичних тем:

- "Відпустка без збереження зарплати: як вона впливає на щорічну відпустку";

- "Приклади розрахунку середньої зарплати для оплати відпусток";

- "Допомога по частковому безробіттю на період карантину та розрахунок відпускних";

- "Директор планує відпустку: як організувати роботу за його відсутності";

- "Працівник захворів під час відпустки: здійснюємо перерахунок відпускних";

- "Сторнували відпускні, і база нарахування стала меншою за мінзарплату: як донарахувати ЄСВ".

Стежите за усіма новинами по темі "Зарплата та кадри"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте, та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин. Отримайте вільний доступ до LIGA360, якщо користуєтеся принаймні одним з продуктів ЛІГА:ЗАКОН.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини