Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МВС хоче принципово змінити систему видачі номерів для автомобілів

16 жовтня 2020, 12:50
921
0
Реклама

Уряд підтримав законопроєкт МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Проєктом закону пропонується передати виготовлення номерних знаків для транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації, та номерних знаків для разових поїздок суб'єктам господарювання. Про це повідомив сайт МВС.

Зараз Головний сервісний центр МВС щороку проводить тендерну процедуру щодо замовлення, виготовлення та закупівлі номерних знаків на авто. Потім закуплені автономери передає до регіональних сервісних центрів МВС, які, у свою чергу, передають їх до територіальних сервісних центрів МВС.

"Раніше при реєстрації транспортного засобу людина отримувала свідоцтво про реєстрацію та номерний знак. Тепер отримуватиме лише свідоцтво, а вже автономер замовлятиме в тому місці, яке має право виготовляти його за державним стандартом. Наша ініціатива дає можливість громадянам на свій розсуд обирати комбінації номерних знаків, які є у вільному доступі, а не лише ті, які є в сервісному центрі МВС", - зазначив заступник міністра Сергій Гончаров. Власник авто сам матиме можливість зайти в Електронний кабінет водія, знайти вільний номер та забронювати його.

Бухгалтерам та підприємцям буде корисною свіжа аналітика на "автомобільну" тематику від сучасного медіа "Інтербух" (ви можете скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом):

- "Своя заправка для власних автомобілів: чи потрібні зареєстровані витратоміри й рівнеміри для обліку пального";

- "Безоплатно отримано автомобіль: як відобразити в обліку";

- "Особливості придбання та списання ПММ за талонами";

- "Бухгалтерський та податковий облік списання пального";

- "На підставі якого документа списувати витрати на ПММ";

- "За якими нормами потрібно списувати пальне";

- "Чи обов'язково визначати ліквідаційну вартість для ОЗ із нульовою залишковою вартістю".

До речі. зараз діє унікальна пропозиція: два місяці у подарунок при передплаті професійних видань від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини