Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінфін презентував нову форму звітності з ПДФО та ЄСВ

6 листопада 2020, 16:10
7088
0
Реклама

Мінфін оприлюднив для обговорення проект свого наказу, яким пропонується затвердити нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.

Звісно ж, зміниться й Порядок заповнення та подання податковими агентами та платниками єдиного внеску такого Податкового розрахунку.

Простіше кажучи, йдеться про кардинальне оновлення ф. № 1ДФ та порядку її заповнення і подання. Ключова причина змін - нещодавне запровадження єдиної звітності з ЄСВ і ПДФО.

Отже, у разі запровадження змін суб'єкти господарювання будуть подавати уніфіковану звітність, у якій поєднуватимуться відомості з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску в єдиній формі звітності. Новий порядок заповнення частково міститиме аналогічні діючим на сьогодні вимоги заповнення форми 1 ДФ та звіту щодо сум нарахованого ЄСВ.

Податковий розрахунок за формою, яку мають затвердити цим наказом, перший раз буде подаватися за I квартал 2021 року.

Подати квартальну звітність без помилок та вчасно допоможе онлайн-сервіс Liga:REPORT. У ньому все, що потрібно підприємцю, - усі актуальні форми звітів з підказками, шаблони первинних документів, електронна книга обліку доходів. Усе це за 28 гривень на місяць. Переконайтеся самі.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини