Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як отримати від держави виплату за період самоізоляції — міністр

12 листопада 2020, 11:30
1621
0
Реклама

На засіданні уряду Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила про реалізацію програми, яку Кабмін запровадив для підтримки громадян, що перебувають на самоізоляції, інформує Урядовий портал.

Марина Лазебна звернулася до працівників і роботодавців: "Якщо Ви мали контакти з особами, що захворіли на COVID-19, дуже важливо бути свідомими, дотримуватись режиму самоізоляції!

- Перше, що повинен зробити працівник - це звернутися до роботодавця, пояснити, що мав контакт з особою, яка захворіла на COVID-19, та попросити два тижні працювати в дистанційному режимі. Відповідно до рішення КМУ, роботодавці на сьогодні мають право перевести своїх працівників на дистанційну (надомну) роботу.

- Якщо такої можливості, з огляду на характер виконуваної роботи або позицію роботодавця, немає, то скористайтесь державною програмою підтримки самоізоляції.

- Фонд може оплатити період перебування працюючих українців на самоізоляції у разі безпосереднього контакту з хворим на COVID-19.

- Для цього працівник має телефоном у дистанційному режимі звернутись до свого сімейного лікаря, який відкриє листок непрацездатності.

- Щоб отримати від Фонду допомогу, необхідно передати отриманий листок непрацездатності із зазначенням причини непрацездатності „ізоляція від COVID-19 - 11” своєму роботодавцю.

- У свою чергу, роботодавець на підставі отриманого від працівника листка непрацездатності оформлює заяву-розрахунок із зазначенням причини непрацездатності - 11, тобто ізоляція від COVID-19, та передає її до Фонду для здійснення фінансування".

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Зокрема, рекомендуємо звернути увагу на такі публікації:

- "Допомога по частковому безробіттю на період карантину та розрахунок лікарняних";

- ""Карантинне" зменшення податкового навантаження: ЄСВ та лікарняні";

- "Соціальне страхування: порядок перевірок змінено";

- "Інструкція № 449: чергові зміни із запізненням".

Стежити за змінами в законодавсті ще простіше. Контролюйте тільки ті норми законодавчих актів, які цікаві вам. В модулі LIGA360.Smart-сигнали отримуйте сповіщення, які ви встановили в інформаційно-правовій системі ЛІГА:ЗАКОН. Замовити доступ для ознайомлення з рішеннями для бухгалтера можна тут.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини