Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Отримувачів субсидій в Україні перевірятимуть по-новому — Мінсоцполітики

23 листопада 2020, 14:55
3252
0
Реклама

З нового року в Україні набуде чинності нова процедура перевірки отримувачів субсидій на сплату комунальних послуг. Про це розповів заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко. За його словами, для громадян абсолютно нічого не зміниться, змінюється лише алгоритм проведення перевірки інформації.

"На сьогодні при зверненні частину інформації надає громадянин, заповнюючи заяву і декларацію, а частину орган соцзахисту вже отримує безпосередньо самостійно в порядку обміну даними з фіскальною службою, з Пенсійним фондом, фондом соцстрахування і так далі. Вже після того, як призначено субсидію, Міністерство фінансів, яке відповідальне в державі за проведення верифікації, проводить перевірку через усі існуючі бази даних. З початку наступного року процедура змінюється. Паралельно з органами соціального захисту населення здійснюватиметься перевірка з іншими реєстрами через Міністерство фінансів", - зазначив заступник міністра.

За його словами, тепер дані про недостовірну надану інформацію від громадян будуть надходити в органи соцзахисту не на етапі отримання субсидії, а перед її призначенням. Це дасть можливість не допустити неправомірних виплат.

Музиченко додав, що нова процедура не вплине на терміни розгляду документів на отримання субсидій. Він нагадав, що субсидія призначається в десятиденний термін з моменту надходження всіх необхідних документів, а в індивідуальних випадках - до 30 днів.

Щоб іти в ногу з вимогами чинного законодавства, користуйтеся інформаційно-правовою системою ЛІГА:ЗАКОН. Вона допоможе відслідковувати зміни в законодавстві.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини