Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін відновив виплати на дітей підприємців — хто отримає

26 листопада 2020, 09:10
5349
4
Реклама

Сьогодні Кабмін відновить виплату допомоги на дітей для ФОП спрощеної системи першої та другої групи на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року. Про це повідомляє народний депутат О. Гончаренко.

Як ми вже інформували на підставі проєкту змін, продовжать виплату особам, які її отримували у травні-серпні без подання нової заяви та документів. Для тих, хто тільки планує звернутися, - термін до 15 грудня. Відповідні виплати припинилися з 1 вересня, їх призначали для сімей ФОП з дітьми до 10 років. Розмір - біля 2000 грн на одну дитину.

Варто додати, що виплата була передбачена Постановою № 329, чию дію відновлять до кінця року. На допомогу зможуть претендувати ФОПи, які належать до першої та другої груп платників єдиного податку та:

- сплатили ЄСВ за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи - підприємця; або

- зареєструвалися як фізичні особи - підприємці у січні - березні 2020 р.; або

- отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе ЄСВ.

Допомогу на дітей згідно з Постановою № 329 також призначали і виплачували ФОПам, які до березня 2020 р. (включно) перейшли на спрощену систему оподаткування та обрали першу або другу групу платників єдиного податку.

Щоб іти в ногу з вимогами чинного законодавства, користуйтеся інформаційно-правовою системою ЛІГА:ЗАКОН. Вона допоможе відслідковувати зміни в законодавстві. Скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідної вам інформації.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини