Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінсоцполітики перепише окремі норми Порядку індексації доходів

Реклама

Мінсоцполітики пропонує переписати окремі норми Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078. На сайті міністерства з'явився відповідний проект постанови КМУ про зміни до діючого Порядку.

Запропоновано визначити механізм нарахування індексації у разі, коли стягнення розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, проводить державний або приватний виконавець

Також врегулюють нарахування індексації грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби

Насамкінець у Порядку № 1078 з'явиться приклад розрахунку суми індексації у разі підвищення грошових доходів не з 1 числа місяця. Пропонують, якщо підвищення грошового доходу відбулося не з 1 числа місяця, то сума індексації визначатиметься з розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу з урахуванням положень цього Порядку.

Ознайомтеся зі статтею "З якою періодичністю підвищувати зарплату, аби не проводити індексацію" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Замовте доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини