Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна змінити оплату праці через зменшення виробництва під час карантину — Держпраці

15 січня 2021, 09:45
2339
0
Реклама

Управління Держпраці у Черкаській області інформує, що зміна умов оплати праці можлива за умови змін в організації виробництва і праці та за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), що представляє інтереси більшості працівників, а у разі його відсутності - з іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом.

При цьому також необхідно враховувати, що зміна систем та розмірів оплати праці є зміною істотних умов праці, яка потребує повідомлення працівників не пізніше ніж за два місяці, а також надає право працівнику припинити трудові відносини на підставі п. 6 ст. 36 КЗпП із виплатою вихідної допомоги у розмірі не менше середнього місячного заробітку, якщо він не погоджується на продовження роботи з новими умовами оплати праці.

Суб'єкти організації оплати праці не мають права в односторонньому порядку приймати рішення з питань оплати праці, що погіршують умови, встановлені законодавством, угодами і колективними договорами. Такими суб'єктами є органи державної влади та місцевого самоврядування; роботодавці, організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців або їх представницькі органи; професійні спілки, об'єднання профспілок або їх представницькі органи; працівники.

Роботодавцям рекомендуємо також звернути увагу на наступні публікації видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН:

- "Назви професії немає в Класифікаторі професій: що робити роботодавцю";

- "Вивільнення працівників через зміни в організації виробництва: про що пам'ятати роботодавцю";

- "Із підприємцем укладено договір без обсягів робіт: чи можна визнати відносини трудовими";

- "Шестигодинний робочий день: норма тривалості робочого часу й визначення надурочних годин".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть оформити заявку та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини