Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Профспілки вимагають негайно встановити нові оклади за ЄТС на 2021 рік

Реклама

З 1 січня 2021 року розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду за ЄТС повинен становити 2 670 грн, з 1 грудня 2021 року - 2893 грн.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Тelegram-каналі повідомив, що Профспілка працівників освіти і науки звернулася до Уряду з проханням прискорити ухвалення постанови, якою встановлять посадові оклади працівників бюджетної сфери.

У разі затягування із ухваленням Урядом зазначеної постанови це матиме негативні наслідки, зокрема, з виплатою січневого авансу та зарплати.

Міністр ще раз підтвердив, що посадові оклади для всіх категорій освітян передбачають збільшити на 20% з 1 січня 2021 року.

Джерело: сайт Федерації профспілок України.

Нагадаємо, що мінімальна зарплата у 2021 році збільшується двічі. А як мали би виглядати посадові оклади за ЄТС наведено за посиланням.

Не пропустіть статтю "Мінзарплата і прожитковий мінімум: що накалькулював нам 2021 рік" у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН. Для доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть оформити заявку на та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини