Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Обов’язковий техогляд автомобілів повернеться у 2022 році — міністр

27.01.2021, 08:40
2759
2

Міністр не вважає за потрібне поступове введення техогляду для окремих категорій автомобілів
Міністр не вважає за потрібне поступове введення техогляду для окремих категорій автомобілів

Техогляд для транспортних засобів має бути обов'язковим з 2022 року, це одна з основних вимог у наших імплементаційних документах по ЄС. Для цього необхідно ухвалити законопроєкт - розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Наприклад, у непромислових містах основним фактором забруднення є саме транспорт. Транспорт - це ще й питання безпеки перевезення пасажирів і вантажів. Дотримання транспортних технічних вимог і контролю є важливими. Але це має бути лагідно, щоби не викликати негативну реакцію і спротиву населення. Тому що багато хто згадує Державтоінспекцію, коли там були суцільні черги і за якусь гривню все це продавалося. Так не має бути. Ми маємо отримати контроль і доступ до інформації щодо технічно-екологічного стану транспортних засобів", - сказав міністр.

Він додав: "До того ж там є певна відповідальність власника чи користувача автівки, якщо будуть виявлені якісь несправності, а він їх не владнав і через це потрапив у дорожньо-транспорту пригоду. У деяких країнах за це навіть передбачена кримінальна відповідальність, тому що людина фактично ризикує не лише власним життям і здоров'ям, а й інших".

Не встигаєте за змінами законодавства? Liga360 інформуватиме вас автоматично. Налаштуйте Smart-сигнали, щоб відстежувати всі податкові й бюджетні зміни. Отримуйте сповіщення не лише про НПА в цілому, а й правки в окремих абзацах. Щоб спробувати всі функції Liga360: Бухгалтер замовте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар