Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд і місцева влада домовилися про заморожування тарифів на опалення та гарячу воду

10.02.2021, 14:20
1411
0

Уряд та газопостачальні компанії готують річні продукти, щоб українці чітко розуміли, скільки блакитне паливо коштуватиме взимку
Уряд та газопостачальні компанії готують річні продукти, щоб українці чітко розуміли, скільки блакитне паливо коштуватиме взимку

Уряд України, представники місцевої влади, НКРЕКП та НАК "Нафтогаз України" підписали меморандум, згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на опалення та гарячу воду зростати не будуть.

"Разом із міськими головами найбільших міст, урядовою командою, представниками НКРЕКП та НАК "Нафтогаз" ми напрацювали оптимальне рішення, аби розв'язати це питання. І сьогодні я радий, що було підписано Меморандум, у якому зафіксовано обіцянку перед людьми - тарифи на гарячу воду та опалення не будуть підвищуватись до кінця опалювального сезону", - наголосив Денис Шмигаль.

Крім того, Прем'єр-міністр нагадав, що уряд встановив максимальну ринкову ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубічний метр для населення, НКРЕКП зменшила тарифи на розподіл газу, збільшена субсидійна підтримка населення.

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. Замовити прямо зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар