Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Свідоцтва про професійну компетентність водіям автобусів та вантажівок видадуть терміном на 5 років

Реклама

Наказом Мінінфраструктури від 18.11.2020 р. № 789 затверджений Порядок підтвердження професійної компетентності водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів.

Документ врегульовує процедуру підтвердження через навчальні центри професійної компетентності водіїв транспортних засобів з метою надання послуг для перевезення пасажирів і вантажів та вимоги до таких центрів.

Суб'єкту звернення, який успішно склав іспит, видадуть свідоцтво про підтвердження професійної компетентності, та кваліфікаційну картка водія. Ці документи видаються строком на 5 років.

Сертифікати професійної компетентності водіїв транспортних засобів, видані до набрання чинності цим наказом, залишаються чинними протягом установленого в них строку дії, але не більше ніж протягом 5 років з дати їх видання.

Не встигаєте за змінами законодавства? Liga360 інформуватиме вас автоматично. Налаштуйте Smart-сигнали, щоб відстежувати всі податкові й бюджетні зміни. Отримуйте сповіщення не лише про НПА в цілому, а й правки в окремих абзацах. Щоб спробувати всі функції Liga360: Бухгалтер замовте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини