Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін змінив правила попередньої оплати бюджетними коштами окремих послуг під час карантину

25.03.2021, 15:30
471
0

Відсутність попередньої оплати могло призвести до затягування процесу видання підручників та посібників для учнів і педагогічних працівників
Відсутність попередньої оплати могло призвести до затягування процесу видання підручників та посібників для учнів і педагогічних працівників

МОН інформує, що уряд ухвалив постанову про внесення змін до Постанови № 641. Надалі розпорядникам бюджетних коштів дозволяється здійснення попередньої оплати послуг, пов'язаних з виданням, придбанням та зберіганням підручників і посібників для здобувачів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема для осіб з особливими освітніми потребами та педагогічних працівників.

Необхідність таких змін виникла у зв'язку з тим, що минулого року через поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) була схвалена Постанова № 641, яка забороняла здійснення попередніх оплат товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти. Однак відсутність попередньої оплати могло призвести до затягування процесу видання підручників та посібників для учнів і педагогічних працівників. Задля уникнення зазначених ризиків уряд вніс відповідні зміни.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар