Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Києві продовжили локдаун до 30 квітня

14.04.2021, 12:47
950
0

Відповідне рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у столиці прийняла комісія з надзвичайних ситуацій міста
Відповідне рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у столиці прийняла комісія з надзвичайних ситуацій міста

Сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій Києва продовжила посилений карантин у столиці ще на два тижні. Тож триватиме він до 30 квітня 2021 р. Під час брифінгу повідомив про це міський голова Києва Віталій Кличко.

"Оскільки епідеміологічна ситуація у столиці суттєво не поліпшується, сьогодні вранці комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у нашому місті на два тижні, тобто до 30 квітня. У нас немає іншого вибору, інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих, інакше смертей буде ще більше", - сказав Віталій Кличко.

Бажаєте отримувати сповіщення про зміни контрагентів й законодавства? Налаштуйте смарт-сигнали в LIGA360:Бухгалтер - і у вас завжди будуть актуальні реквізити контрагентів і нормативно-правова база. Замовляйте тестовий доступ, щоб спробувати усі інструменти LIGA360 для бухгалтерів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар