Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінрегіон змінить цього року третину ДБН

22.04.2021, 13:40
262
0

До 2025 року, за умови відповідного щорічного фінансування, Міністерство планує повністю оновити державні будівельні норми
До 2025 року, за умови відповідного щорічного фінансування, Міністерство планує повністю оновити державні будівельні норми

Мінрегіон інформує, що у 2021 році планує оновити понад 30 державних будівельних норм - майже третину від чинних на сьогодні ДБН.

Цьогоріч Мінрегіоном буде розроблено 4 нових ДБН, на заміну будівельних норм і правил, які було прийнято ще 80-тих роках минулого сторіччя, в тому числі щодо проектування та будівництва аеродромів, промислових будівель та споруд.

Також, щонайменше третину від загального обсягу фінансування Міністерство планує спрямувати на роботи зі стандартизації у будівництві - понад 130 національних стандартів, зокрема:

- до 20 національних стандартів, направлених на забезпечення впровадження ВІМ-технологій, у тому числі, національні стандарти, ідентичні гармонізованим європейським та міжнародним стандартам (прийняття методом перекладу);

- до 60 гармонізованих європейських "підрегламентних" (Регламент ЄС № 305) стандартів щодо будівельної продукції (прийняття методом перекладу);

- до 30 національних стандартів з питань енергоефективності;

- понад 20 інших національних стандартів, в тому числі "підтримуючих" стандартів, що розкривають положення державних будівельних норм (містять відповідні методики розрахунку, на які є посилання в ДБН з метою системного запровадження параметричного методу нормування у будівництві).

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. Замовити прямо зараз.

Читайте також матеріал "Будівельна діяльність: документообіг" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН. Отримайте доступ до професійних видань Інтербух і БУХГАЛТЕР&ЗАКОН в єдиному рішенні. А ще тут можна налаштувати персональну стрічку новин з улюблених ресурсів. Дізнайтесь про всі можливості LIGA360:Бухгалтер.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар