Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мовний патруль в дії — Держпродспоживслужба та мовний Уповноважений домовилися контролювати виконання законодавства

5.05.2021, 09:20
326
0

Виробники, виконавці та продавці зобов'язані надавати споживачам інформацію про свої товари, роботи чи послуги державною мовою
Виробники, виконавці та продавці зобов'язані надавати споживачам інформацію про свої товари, роботи чи послуги державною мовою

Використання української мови під час обслуговування споживачів обговорили на зустрічі Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь. Про це інформує Урядовий портал.

"Наша позиція дуже проста і зрозуміла: закон має неухильно виконуватися. Ми домовилися спільно працювати щодо якісного його виконання у сфері захисту прав споживачів: їх обслуговування, маркування продукції тощо", - розповіла Владислава Магалецька.

Зокрема, під час зустрічі обговорили дотримання виконання Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", а саме ст. 30 "Державна мова у сфері обслуговування споживачів", основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

Відповідно до закону, всі виробники, а також виконавці та продавці зобов'язуються надавати споживачам інформацію про свої товари, роботи чи послуги державною мовою. Українською має подаватися інформація на цінниках, в інструкціях, технічних характеристиках, маркуванні, квитках, меню тощо.

Не встигаєш за змінами законодавства? Автоматичні сповіщення є у системі LIGA360. Не пропусти важливих нововведень.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар