Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Сьогодні Кабмін створить Бюро економічної безпеки, яке буде розслідувати податкові злочини

Реклама

На засідання уряду 12 травня винесуть проект постанови Кабінету Міністрів України "Про утворення Бюро економічної безпеки України". Доповідатиме з цього приводу Денис Малюська, міністр юстиції.

Як відомо, у березні відбулося підписання Закону "Про Бюро економічної безпеки України". Нагадаємо, що Бюро має стати єдиним органом державної влади, відповідальним за боротьбу з економічними (зокрема - і податковими) злочинами. Для цього воно отримає відповідні повноваження СБУ та податкової міліції. Раніше ми інформували, як на появу Бюро економічної безпеки відреагували податківці.

Проектом урядової постанови передбачено, що Бюро буде центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується КМУ, та на який покладаються завдання щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави.

Перевіряйте, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, за допомогою сервісу CONTR AGENT, для якого можна оформити заявку на тестовий доступ. Тут можна легко налаштувати моніторинг компаній та ФОПів і отримувати email-сповіщення про оновлення їхніх реквізитів, нове керівництво, відкриття щодо них судових справ. А ще тут можна переглянути історію змін для 6,5 млн юросіб та ФОПів. Придбайте CONTR AGENT прямо сьогодні.

Водночас зважайте, що у LIGA360 - День народження, а подарунки отримуєте ви! Відкриваємо вільний доступ до наших ІТ-рішень. На період тесту надається максимум функцій для роботи бухгалтера. Встигніть взяти участь в акції до 14 травня.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини