Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд визначив ціну на електроенергію для населення на серпень

Реклама

Кабінет Міністрів України постановою від 28 липня 2021 р. № 767 визначилася з цінами на електрику в серпні. Так, внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483 "Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії" і від 28 квітня 2021 р. № 439 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483".

Так, у п. 1 додатка 3 до Положення про покладення спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії, зафіксували продовження терміну покладення таких обовязків до 31 серпня.

Тим самим до 31 серпня збережеться ціна продажу електроенергії для населення на рівні 1,68 грн/кВт-год. Так само у серпні ціна електроенергії для населення не диференціюється залежно від обсягів споживання.

"Сьогодні уряд ухвалив відповідну постанову, ціни на електроенергію для населення залишаються без змін. Уряд разом з усіма зацікавленими сторонами працює над збалансуванням ринку електроенергії", - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Раніше заступник міністра енергетики прогнозував значний ріст ціни на електрику. А керівник НКРЕКП заявив, що ціни на електроенергію для населення та промисловості урівняють. Ну а в столичній владі вказали, що восени у Києві та низці інших міст тарифи на гарячу воду й опалення виростуть на 30-40%.

Своєю чергою на засіданні КМУ прем'єр-міністр підкреслив, що підготовка до опалювального сезону цьогоріч процес відбувається в нових умовах, адже відтепер тарифи на тепло та гарячу воду повністю встановлюють місцеві органи влади.

Маєте питання щодо бухгалтерського обліку? З ним допоможе комплекс інформаційно-аналітичних продуктів LIGA360:Бухгалтер. Тут зібрані усі щоденні ситуації для бухгалтера, а також є консультації особистого експерта. Замовляйте тестовий доступ прямо зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини