Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Порядок повідомлення про прийняття на роботу працівника відкоригують

Реклама

На профспілковому сайті оприлюднено для обговорення проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанов КМУ від 17.06.2015 р. № 413 та від 17.04.2019 р. № 328». Йдеться про внесення змін до наступних урядових актів:

- «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу»;

- «Деякі питання організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього».

У першому з них хочуть встановити, що Повідомлення про прийняття працівника на роботу подає власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган (особа) чи фізична особа (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платників ЄСВ до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором. Подача відбувається засобами електронного зв'язку з використанням електронного підпису, відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу.

За відсутності технічної можливості подання Повідомлення про прийняття працівника на роботу в електронній формі таке повідомлення подається у формі документа на папері.

Зверніть увагу: проект передбачає, що саме Повідомлення про прийняття працівника на роботу викладуть у новій редакції. Власне, його форма зазнає незначних коригувань - зміняться «шапка» Повідомлення та нумерація його рядків.

У Порядку № 328 зазначать, що форму витягу з Електронного реєстру листків непрацездатності затверджує Пенсійний фонд.

Як не помилитися у питаннях працевлаштування? З системою LIGA360:HR-Менеджер всі відповіді для роботи кадровика та менеджера з персоналу знайдуться в два кліки. Персональна стрічка новин, експертні відповіді та трудове законодавство - уже чекають на Вас на унікальній єдиній платформі.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини